Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Koniec wakacji!
1 wrzesień to dzień w którym rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wypoczęci i gotowi do intensywnej nauki uczniowie  stawili się w szkole. Jedni cieszyli się ze spotkania z kolegami, drudzy uważali, że wakacje były stanowczo za krótkie. Ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy.
Pierwszy dzwonek zabrzmiał o godz. 8.45. Przbyłych rodziców  i uczniów powitał pan dyrektor Lech Łyjak, pani wicedyrektor Bożena Rządkowska oraz pani wójt Joanna Kowalska, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas i zapoznali się z planem zajęć na cały tydzień.
       Ale co tam, rok szkolny szybko zleci i 24 czerwca 2017r.  znów będą upragnione przez wszystkich wakacje!