Dzień Dziecka

Tradycyjnie na początku czerwca na boisku szkoły podstawowej w Wilkowie odbył się Dzień Dziecka. Z tej okazji został zorganizowany turniej piłki nożnej. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych. Zawody przebiegły w miłej lecz pełnej emocji atmosferze. W grupie „młodszej” wygrała klasa Va, zaś w grupie „starszej” klasa VIII.

Równolegle toczyły się zmagania w konkurencjach sprawnościowych. Dzieci i młodzież mogły sprawdzić się w biegu w workach, w teście wiedzy o tematyce sportowej, lecz największym zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny. Uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami , dyplomami i pucharami.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Filiks z klasy IV, a najlepszym zawodnikiem Dawid Boroch z klasy VIII. Obydwaj otrzymali pamiątkowe statuetki.

Organizatorami turnieju byli: Uczniowski Klub Sportowy „Powiśle” w Wilkowie, Szkoła Podstawowa w Wilkowie

oraz Gmina Wilków.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.