Pomoc dla Jasia

12 lutego w naszej szkole odbył się kiermasz ciast. Słodkości przygotowali uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Naszym celem było zebranie pieniędzy dla chorego na zespół Aperta siedmiomiesięcznego Jasia Bednarza z Karczmisk. Chłopiec musi być operowany w USA i jest to jego jedyna szansa na życie.

Potrzeba 460 000 złotych, by rozdzielić jego paluszki u rąk i nóg oraz powiększyć czaszkę. Ciasta były sprzedawane na każdej prezerwie, a wybierać było w czym – babeczki, szarlotki, serniki, wafelki i wiele innych słodkości. Zebraliśmy 2 374 zł, które tego samego dnia przekazaliśmy na konto fundacji Mam serce. Jesteśmy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję, ogromnie wdzięczni i bardzo dumni, że wspólnie mogliśmy pomóc Jasiowi i jego bliskim.