Dzień Dziecka w naszej szkole

W dniu 02.06.2014 w naszej szkole z okazji „Dnia Dziecka” odbył się turniej unihokeja dla klas IV-VI. Po zaciętej rywalizacji zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zwyciężyła klasa szósta, drugie miejsce zajęli uczniowie klasy piątej również w obydwu kategoriach natomiast klasa czwarta uplasowała się na trzecim miejscu zarówno chłopcy jak i dziewczęta.
Najlepszą zawodniczką  turnieju okazała się Dominika Całka z klasy szóstej zdobywając aż 10 bramek, natomiast najlepszym zawodnikiem został również uczeń klasy szóstej Patryk Włodarczyk z sześcioma trafieniami.
Na koniec reprezentacja uczniów miała okazję sprawdzić się w meczu przeciwko nauczycielom. Na szczęście drużyna nauczycieli miała w swoim składzie Panią Irenę Adrianek, która była w tym dniu świetnie dysponowała i trzykrotnie pokonała bramkarza uczniów. Mecz zakończył się zwycięstwem nauczycieli 5:3.